O nás

O spoločnosti Davanti

Inovácie, výkon a kvalita v srdci každej pneumatiky.

 

Spoločnosť Davanti bola založená v roku 2015 vo Veľkej Británii. 

Pneumatiky Davanti kombinujú odborné inžinierstvo, pokročilé výrobné procesy, rozsiahle skúšky a progresívny vývoj. Sú vyvinuté a vyrábané odborníkmi z gumárenského priemyslu využívajúcimi najnovšiu technológiu výroby pneumatík.

Vylepšené zmesi siliky v kombinácii s inovatívnymi dizajnmi a konštrukciami dezénov zabezpečujú, že každá pneumatika Davanti prináša vysokú životnosť, bezpečnosť, účinnosť a komfort pri jazde.

 

Nové zimné vzory Wintouraod spoločnosti Davanti predstavujú vyvrcholenie rokov vývoja a testovania, ktoré vyústili do štyroch jedinečných dizajnov pneumatík, každý optimalizovaný pre ich špecifické použitie. Zimné pneumatiky sú špeciálne navrhnuté tak, aby spĺňali požiadavky motoristov na európskych cestách a široká ponuka rozmerov bola prispôsobená vysokému percentu používaných vozidiel v Európe.

Inovatívne inžinierstvo, náročná kontrola kvality a dôkladné testovanie znamenajú, že sa môžete spoľahnúť na zimnú pneumatiku Wintoura aj pri najnepriaznivejších zimných podmienkach.

Výnimočnú kvalitu zaručuje aj vysoké hodnotenie labelingupneumatík. 

Pneumatika Davanti je vhodná pre každú jazdu – od športového výkonu až po každodenné pohodlie. 

Navrhnuté v Európe.

 

 

 

Beží na OpenCart • Slovenský preklad z OpenCart.sk MZ PNEU s.r.o. © 2019